Gizlilik İlkeleri

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Topak Eğitim Araçları'nın kişisel bilgileri toplamaktaki başlıca amacı, güvenli, sorunsuz ve etkili bir hizmet sunmaktır.

 

Sitemizdeki kayıt formları ve sipariş formları, fatura işlemleri gerekçesi ile irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, TC Kimlik numaranı, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermenizi talep etmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca çeşitli mali bilgilerin verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

 

Sitemiz, İnternet Protokol (IP) adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, işlem trafiği ya da herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkân veren teknolojileri kullanabilir.

 

Müşterilerimizin ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, hiçbir şekilde diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

 

Sitemiz tarafından derlenmiş olan kişisel bilgileriniz hiçbir zaman üçüncü şahıs ya da kuruluşlara verilmez, paylaşılmaz. Ancak yasal zorunluluk hallerinde, yasaların öngördüğü biçimde tarafınız da bilgilendirilerek ilgili resmi kurumlara verilebilir.

 

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan firmamız sorumlu değildir.

 

Topak Eğitim Araçları , www.topakegitim.com site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.